Kopíruj se zdrojem! Reklamy piš do reklam!

News: In Live

News: Miley má další tetování, nebo si jen kreslila?

7. listopadu 2010 v 20:19 | MilSs*
Perfect-miley-c.blog.cz
Miley má nové tetování, nebo si jen kreslila?
To zatím není jisté, ale malé srdíčko na prstě má. =)
Že by Miley byla opět zamilovaná? =)
Krásně jde vidět na této fotce.
Perfect-miley-c.blog.cz

News Nick Jonas o Miley a dalších...

7. listopadu 2010 v 12:09 | MilSs*
Perfect-miley-c.blog.cz
Perfect-miley-c.blog.cz

Nick Jonas a jeho bratři dostali otázku: Přátelíte se různými celebritami jako Miley cyrus, Vannessa Hudgens, Zac Efron a další? Nick: Ano a jsme rádi že v tomto světě můžeme potkat tolik skvělých lidí. Můžeme s nimi trávit volný čas a sdílet nové nápady. Je to super. 

News: Miley pije?

5. listopadu 2010 v 20:39 | MilSs*
Miley v Madridu pravděpodobně pila alkohol. Jistý policista řekl, že v Brazílii není u osob starších 16 let žádný problém pití alkoholu. V USA je to teoreticky od 18, ale v Madridu prý mohla. Policista ani nikdo jiný však nechce potvrdit, že Miley opravdu alkohol pila. A proto si nikdo není jistý.
perfect-miley-c.blog.cz

News: Liam & Miley - Vážně spolu už nejsou!

31. října 2010 v 19:09 | MilSs*
MILEY & LIAM - Vážně spolu už nejsou!

Potvrzuje to fotka a i několik svědků, kdy Liam byl v Austrálii spatřen s docela pěknou blondýnou jménem Yolanda Wendy. Tato informace tedy dokazuje, že Miley a Liam už spolu vážně nejsou. Někteří se totiž stále domnívali, že Miley se k Liamovi vrátila, protože rozchod jejich rodičů jí zarmoutil natolik, že si potřebovala najít oporu, ale teď už víme, že to tak není. No teď jen můžeme Miley přát aby si našla nějakého přítele. Zasloužila by si to.

Wendy ještě k tomu na otázku jestli chodí s Liamem stydlivě odpověděla: "Jestli to tak berete." Pár byl taky přistižen, jak po sobě pokukávali. No není to jasné?

imagebam.com

In live: Tish & Billy Ray Cyrus se rozvádějí.

29. října 2010 v 11:10 | MilSs*
TISH & BILLY RAY - ROZVOD!

Naprosto strašná novina o rodičích Miley. Tish a Billy Ray Cyrus se po 17. letech svého manželství rozvádějí. Rozvádějí se prý díky "neslučitelným rozdílům". Všechny to velmi zaskočilo, protože vypadali jako velmi spokojený a moc pěkný pár, ale opak je pravdou. Billy jen dodal: "Vím, že je to v tuto dobu pro rodinu velmi těžké. Snažíme si své problémy urovnat. Stále si vážíme svých myšlenek a modliteb. 

- Je to hrozné, moc mě to zaskočilo!
perfect-miley-c.blog.cz
 
 

Reklama